внедорожный мото велосипед трюк гоночный / Симуляторы игры на Андроид

внедорожный мото велосипед трюк гоночный

внедорожный мото велосипед трюк гоночный

The Game Link

учиться и ездить на велосипеде по пандусам, прыжкам, бочкам и препятствиям

Категория: Симуляторы

Требуется версия андроид: 4.0 или более поздняя

Установок: 100 000–500 000

Для возраста: 3+ лет

внедорожный мото велосипед трюк гоночный скриншот 0внедорожный мото велосипед трюк гоночный скриншот 1внедорожный мото велосипед трюк гоночный скриншот 2внедорожный мото велосипед трюк гоночный скриншот 3внедорожный мото велосипед трюк гоночный скриншот 4внедорожный мото велосипед трюк гоночный скриншот 5внедорожный мото велосипед трюк гоночный скриншот 6внедорожный мото велосипед трюк гоночный скриншот 7внедорожный мото велосипед трюк гоночный скриншот 8внедорожный мото велосипед трюк гоночный скриншот 9внедорожный мото велосипед трюк гоночный скриншот 10внедорожный мото велосипед трюк гоночный скриншот 11внедорожный мото велосипед трюк гоночный скриншот 12внедорожный мото велосипед трюк гоночный скриншот 13внедорожный мото велосипед трюк гоночный скриншот 14внедорожный мото велосипед трюк гоночный скриншот 15внедорожный мото велосипед трюк гоночный скриншот 16внедорожный мото велосипед трюк гоночный скриншот 17
Показать все скриншоты

Súťažte všetkých moto pretekárov a získajte titul svetového najlepšieho moto jazdca!
Veľa šťastia pre extrémne moto závodné aplikácie!


Je čas na akcie na bicykloch pre chlapcov, chceme vás naučiť zručnosti v boji proti nečistotám a bojovať proti nemožným misiám. Ste jazdec na bicykli? Ak áno, potom prejdite svojím extrémnym moto úlohou na danom palive a čase bezpečne prekrížením cyklotrás. Skontroluješ svoje skutočné motokrosové zručnosti ako jazdec na bicykli offroad? Ak tomu tak nie je, vyzdvihnite si motocykel a stanete sa bicyklom. Máte nejaké skúsenosti s diaľkovým pretekom a bicyklom? Ak áno, ukážte svoje kaskadérske motocykle a kamióny na bicykli a stanete sa jazdcom diaľnice. Naším cieľom je urobiť z vás šampión super motokrosu na skúsených bicyklových kaskadérskych chlapcov od bláznivých kaskadér. Pretože v budúcnosti bude jazdiť na kaskadériách, ponúkame našim dopravným jazdcom, aby boli členmi offroadového kaskadéra. Počet prekážok, havárie na bicykli, dostatok skokov na bicykli, obmedzené palivo, nehodovosť na bicykli, žiadny nitro boost, ale zlepšenie vašich bicyklových kúskov.

Ovládanie hry:

Začnime motocyklový motor a zapnite bezpečnostný pás, používajte rôzne prevodové stupne a posuňte prevodový stupeň tak, aby ste mohli začať motocyklovú jazdu, aby sa vaše motokrosové pretekárske motocyklové histórie motocyklov. Motokrosové akcie, pri ktorých sa skákanie na bicykli vyznačuje rôznymi ovládacími prvkami hry (tlačidlá, naklonenie, rukoväť). Musíte riadiť motocykle na nemožných tratiach. Hnacie motocykel cez 3D pláže a urobiť nemožné kúsky. Vychutnajte si moto rýchlosť jazdec na všetkých nemožných misiách 3D. Jazdi motocykel pomaly na oblohe. Teraz čo čakáte, stiahnite si teraz "Offroad motorovú kaskadérsku pretekársku hru" a začnite svojím chúlostivým bicyklom kaskadérske misie motocyklov.Náročné úlohy:

Pripravte sa na nosenie helmy a moto pretekára a sedte na sedadle na motocykli. Začnime na motocyklický závodný motor pre extrémne moto dobrodružstvo. Predstavte si, že sa budete pohybovať na motokrosovom bicykli na nemožných tratiach, aby ste sa stali bláznivými kaskadérmi. Pozrite sa na schopnosti skákať na bicykli a získajte trofej konečného moto pretekára. Vykonajte kaskadérske bicykle s komplikovanými bicyklovými kaskadérskymi kúskami, zatiaľ čo jazdíte na kamienkách Je to skutočné moto pretekanie tým, že držíte špinavý bicykel na bicykloch nie je ľahká úloha, ale budete čeliť nehode na bicykli v motocykli app. Vyskúšajte jazdu na pláži, zatiaľ čo moto závodný simulátor v motocykli. Podporujte jazdu na okruhu svojich jazdcov ako najlepších svetových hráčov vo svete motokrosových pretekov v motocyklových aplikáciách. Dokončite moto preteky v priebehu času kvôli paličovému koncu kola, inak stratíte moto závodné dobrodružstvo. Dokončiť všetky nemožné misie 2018, zatiaľ čo motocykel závodné dobrodružstvo. Vychutnajte si všetky cyklistické trate a vyhrajte majstrovstvá v závode motocyklov bez kolapsu.


grafika:

Pripojte moto pretekárov na skoky na bicykli na motokrosovom simulátore na bicykli a vychutnajte si HD grafiku jazdca na diaľniciach 2018. Otočte kľúč, spusťte motoristický pretek, vytiahnite plyn a počúvajte moto závodný akčný zvuk pre jeho jazdu. Staňte sa skutočným kaskadérom extrémneho dopravného jazdca a vychutnajte si rýchlosť závodných motocyklov. Zostaňte v bezpečí počas celosvetového moto pretekania a vylešte si svoje skutočné zručnosti s kaskadérom bez kolobehu.

NASA misia:

V prípade akéhokoľvek dotazu, prosím, dajte nám svoje cenné názory, budeme sa snažiť, aby to bolo pre vás lepšie a vyriešili akékoľvek problémy ASAP.

Vlastnosti:

- Veľa výberov motocyklov
- Spousta zložitých spôsobov hry na bicykli
- HD grafiku a zobrazenie 3D kamery
- Hladké ovládanie hry
-------------
Метки: Велосипед, Трюк, Пандусы, Прыжки, Бочки, Препятствия

Раскрыть все описание
(откроются в новом окне)
www.apk4funfree.net → Скачать
*Загрузка начнется автоматически. Можно скачать на компьютер или телефон.
www.apk16.com → Скачать
*Загрузка начнется автоматически. Можно скачать на компьютер или телефон.
apkpure.com → Скачать
*Загрузка начнется автоматически. Можно скачать на компьютер или телефон.
apk-dl.com → Скачать
*Загрузка начнется автоматически. Можно скачать на компьютер или телефон.
androidappsapk.co → Скачать
*Нужно будет выбрать версию и нажать кнопку скачки. Можно скачать на компьютер или телефон.
play.google.com → Скачать
*Скачать с гугл плей. Можно скачать на телефон.
Оставьте отзыв или коммент, пожалуйста!
1 год назад
Ну для мальчиков это класс а для девочек неочень
12 месяцев назад
Игра супер
Показать все комменты
Имя:Ваш отзыв: Отправить отзыв!

Похожие игры